logo 1

 

 

 

 

 

Save The World byl založen v roce 2006 s jedinečným konceptem vytvořit nový obchodní model založený na filozofii  pomáhat druhým a postupně ho rozšiřuje po celém světě pomocí svých výhradních dovozců. A po 10. letech od svého založení přichází 6. května 2016 i na český trh.

Posláním Save The World je prodávat pěkný a kvalitní produkt, který udělá nejen jeho nositeli radost, ale i z části pomůže tam, kde pomoc potřebují …. Částka 100,- Kč z prodeje každých hodinek v hodnotě 1099,-Kč, je totiž věnována na dobročinné účely. My, Save The World Czech vybereme organizace, které se zabývají různou charitativní činností a po nasbírání větší částky ji budeme věnovat dobročinným účelům. O předání finančních prostředků, pomocným organizacím na území ČR, Vás budeme postupně informovat jak zde na www.savetheworld.cz, tak na našich FB stránkách Save The World Czech. (Jen teď na začátku Vás prosíme o Vaši trpělivost. Věřte nám, že budeme vybrané částky na podporu věnovat.  Jen jsme na trhu krátce a musíme napřed začít prodávat, abychom mohli pomáhat a vkládat Vám sem fotografie z předávacích akcí)

Vizí společnosti Save The World je vytvořit jedinečnou značku, kde budou jejich zákazníci na sebe pyšní, že si koupili kvalitní a krásný produkt, který i podpořil dobrou věc a zvýšili tím i povědomí veřejnosti o nutnosti podporování ostatních, kteří pomoc potřebují.

 

Jak říká zakladatel Save The World:
“Máme tu výhodu, že pomáhat druhým nikdy nevyjde z módy”…..

Buďte tedy pyšní na své hodinky a noste je s hrdostí ….

 

Děkujeme Vám za podporu … Save The World Czech

save